Po przesłaniu wypełnionego formularza otrzymają Państwo ofertę cenową ubezpieczenia.

Po kalkulacji składki zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub maila.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 604 410 214.

 

Bardzo prosimy o sprawdzenie danych na formularzu przed wysłaniem aby uniknąć błędów.

Jak działa Kalkulator OC AC NNW ASS Białystok?

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Bonus Agent to bezpieczne narzędzie do wyliczania składki, które informuje klienta o aktualnej składce za ubezpieczenie. Porównywarka zbiera dane o właścicielu oraz pojeździe i przesyła dane do towarzystw ubezpieczeniowych w celu przeliczenia składek ubezpieczeniowych, skąd zwrotną informacją otrzymujemy oferty ubezpieczenia. Ceny wyświetlone w kalkulatorze są aktualne na dany dzień a wybrany wariant można zakupić online dzwoniąc do nas na telefon lub wysyłając do nas maila.

Jakie rodzaje ubezpieczenia OC znajdę w kalkulatorze ubezpieczeniowym Bonus Agent?

Kalkulator OC Białystok umożliwia porównanie ofert ubezpieczenia OC, Auto Casco (AC), NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków, (ASS) Assistance oraz (ZK) Zielonej karty, ponadto w niektórych przypadkach jest możliwość dokupienia opon, szyb oraz mini Assistance.

Jakie Rodzaje pojazdów ubezpieczę w kalkulatorze OC i AC Białystok?

W Kalkulatorze multiagencji Bonus Agent przeliczysz koszt ubezpieczenia rodzajów pojazdów takich jak: osobowy, wykorzystywany jako taxi, motocykl, motorower, skuter oraz pojazd dostawczy.

Jeżeli chcesz przeliczyć składkę w kalkulatorze OC Białystok, na początku wybierz rodzaj ubezpieczenia pojazdu. Jeżeli nie widzisz w kalkulatorze modelu pojazdu skontaktuj się z nami pod nr telefonu 606 202 600 lub wyślij maila. Dzięki ubezpieczeniu oc komunikacyjnym w Bonus Agent masz możliwość ubezpieczenia również AC na motor oraz NNW i Assistance rozszerzonym na Unię Europejska z holowaniem do 1 200 km!!

Ubezpieczenie OC i AC Bonus Agent – jak obliczyć ubezpieczenie pojazdu?

Wyliczenie składki w kalkulatorze OC/AC Bonus Agent Białystok jest nieziemsko łatwe. Wszystkie pola są obowiązkowe a na początku musisz wybrać rodzaj oraz dane Twojego pojazdu, następnie wpisujesz dane właściciela zgodnie z dowodem rejestracyjnym i współwłaściciela jeżeli taki jest. W przypadku kupionego pojazdu wystarczy że podasz dane samochodu z dowodu i swoje dane w celu przeliczenia składki.

Składka OC – jak sprawdzić koszt składki za OC/AC w kalkulatorze OC Bonus Agent Białystok?

Po uprzednim wpisaniu wszystkich danych do kalkulatora ubezpieczeniowego bonus agent Białystok i klikając na dolę ikonę WYŚLIJ, będziesz zmuszony poczekać chwilę na wyliczenie składki w kilku towarzystwach. Jest to proces w którym wszystkie zebrane dane z formularza zostają wysłane zaszyfrowane do towarzystw ubezpieczeniowych po czym wiadomością zwrotną są podane składki za ubezpieczenia na dany dzień. Prosimy o cierpliwość podczas tego procesu – system powinien w przeciągu minuty pokazać składki za ubezpieczenie.

Czy moje dane w kalkulatorze OC Białystok Bonus Agent są bezpieczne?

Dane wpisywane w Kalkulator OC/AC ubezpieczenia Białystok Bonus Agent są w 100% bezpieczne i wyliczenie składek jest szyfrowane certyfikatem SSL gdzie dane wysyłane są zaszyfrowane. Dane klientów jest zarejestrowana w Generalnym Inspektorze Ochrony Danych Osobowych gwarantując tym samym bezpieczeństwo i co najważniejsze poufność danych podanych w kalkulatorze. Dlatego też prosimy o podawanie prawdziwych informacji, ponieważ pozwoli to na wyliczenie poprawnie składki i tylko do tego. Podawanie nieprawidłowych danych pojazdu czy też właścicieli pojazdów będzie skutkowało błędnym wyliczeniem OC (prawdopodobnie zawyżoną składką).

Czy korzystanie z kalkulatora Bonus Agent jest bezpłatne?

Kalkulator OC Bonus Agent Białystok jest kalkulatorem w całości bezpłatnym. Nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z formularza i możesz być pewny że w przyszłości również nie będziemy pobierać opłaty za kalkulator. W zamian prosimy abyś uzupełniał tylko prawdziwe dane ponieważ tylko one przyczynią się do znalezienia najtańszego OC komunikacyjnego i nie tylko w naszej firmie Bonus Agent.

Dlaczego warto poznać cenę za ubezpieczenie OC za pomocą porównywarki Bonus Agent?

Ponieważ za darmo możesz poznać cenę za ubezpieczenie swojego pojazdu która może okazać się najtańszym możliwym wariantem ze wszystkich. W przeciągu 3 minut poznasz ubezpieczenie OC Bonus Agent Białystok w kilku firmach ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu lub swojego biura.

Z jakimi firmami współpracuje ubezpieczenia OC/AC Bonus Agent?

Porównywarka OC/AC Białystok Bonus Agent wylicza składki w kilku wiodących ubezpieczycielach. Nie musisz wypełniać w każdym towarzystwie oddzielnie dziesiątek pól w formularzach aby wyliczyć pojedynczo składkę u danego ubezpieczyciela. U nas w kalkulatorze policzysz składkę w takich towarzystwach jak: Inter Risk, Wefox, Euroins, Generali, Proama, Allianz i kilka innych. Baza towarzystw w naszym kalkulatorze stale się powiększa aby zaproponować Tobie jak najszerszy zakres oraz najtańszą składkę.

Czy muszę podawać adres email i numer telefonu?

W formularzu OC Bonus Agent Białystok znajdują się pola do wpisania numeru telefonu oraz emaila, podanie tych danych pozwoli nam skontaktować się w celu wystawienia polisy zgodnie z dana kalkulacją. Jest to obowiązkowe w celu zawarcia polisy ubezpieczeniowej w naszej multiagencji ubezpieczeniowej Bonus Agent Białystok. Brak podania lub podania błędnie adresu email i/lub telefonu skutkowało będzie brakiem kontaktu z naszej stronu a co za tym idzie braku ubezpieczenia oraz braku skorzystania z najlepszej oferty Dla was. Przypominamy również, iż stosujemy się do ścisłych wytycznych RODO o ochronie danych osobowych oraz innych obowiązujących nas prawach do ochrony waszych danych.

Jak weryfikowane są moje dane o historii ubezpieczenia OC/AC?

Formularz OC ubezpieczenia Białystok posiada pola takie jak nr PESEL oraz imię i nazwisko, są to niezbędne dane aby składka została wyliczona poprawie, ponieważ te dane zostają zaczytane do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjego (UFG) gdzie analizowana jest historia szkodowości danego klienta (właściciela) lub klientów (współwłaścicieli) o ile tacy są. Po wysłaniu zapytania z formularza system analizuję i sprawdza szkodowość klienta a kalkulator ani towarzystwa nie mają na to wpływu jest to oddzielna baza w której sprawdza się szkodowość OC AC danego zapytania z formularza.

Czy Podanie nr PESEL jest bezpieczne i czy ubezpieczenia Bonus Agent mogą o to mnie pytać?

Ubezpieczyciele jeżeli nie podamy danych nr PESEL nie wyliczą składki za ubezpieczenie. Jeżeli wpiszesz poprawny nr PESEL kalkulator OC Białystok Bonus Agent wyliczy w kilku towarzystwach poprawnie ze zniżkami lub zwyżkami składkę w zależności od szkód jakie posiadasz na swoim koncie. Podanie nr PESEL jest bezpieczne ponieważ każde zapytanie wysyłane do towarzystw jest szyfrowane certyfikatem SSL .

Czy Bonus Agent ubezpieczenia Białystok to wiarygodna firma?

Jesteśmy jedną z najstarszych multiagencji ubezpieczeniowych na rynku Białostockim z ponad 20 letnim stażem. Od wielu lat pomagamy tysiącom klientów indywidualnych jak i podmiotom gospodarczym, zapewniając przy tym najwyższe standardy i bezpieczeństwo danych naszych klientów. Wspiera nasz zespół wyspecjalizowanych doradców z zakresu prawa, informatyki, marketingu stale podnosząc wiedzę oraz standardy obsługi klientów. Jesteśmy zarejestrowaną spółką jako Agent i podlegamy pod szereg regulatorów między innymi takich jak KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) oraz towarzystw ubezpieczeniowych z którymi mamy podpisaną umowę współpracy.

Jakich dokumentów potrzebuję aby wyliczyć składkę w kalkulatorze OC/AC ubezpieczenia Białystok?

Aby sprawnie wyliczyć składkę w kalkulatorze ubezpieczeniowym OC Bonus Agent Wystarczy dowód rejestracyjny pojazdu oraz prawo jazdy właścicieli pojazdu. W przypadku kupionego pojazdu wystarczy umowa kupna pojazdu, dowód rejestracyjny oraz prawo jazdy. Pamiętaj jeżeli jest też inny kierowca to potrzebne są również jego dane do kalkulacji składki za polisę. Możesz również spisać wcześniej przebieg pojazdu który ułatwi uzupełnienie formularza.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

W porównywarce policzysz kilka towarzystw ubezpieczeniowych za pomocą jednego formularza. Nie musisz uzupełniać danych w każdym Towarzystwie oddzielnie tch samych pól i tracić czasu, Tutaj wyliczysz składkę w ciągu 3 minut!

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Ponad 70% osób znajduje tańsze ubezpieczenie kiedy porównuje składki w kilku towarzystwach, NIE TRAĆ TEJ SZANSY!

WSPARCIE AGENTA

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić i skorzystać z pomocy naszych agentów. Zapewniamy wsparcie przed i po zawarciu polisy ubezpieczeniowej.

OSZCZEDNOŚĆ CZASU

Wyliczenie składki nigdy nie było prostsze, wystarczy 3 minuty aby poznać lepsze i tańsze ubezpieczenie.

BEZPIECZEŃSTWO

Wyliczenie składki w porównywarce OC Bonus Agent Białystok jest bezpiecznie szyfrowane dzięki SSL Let’s Encrypt.

Wprowadź dane do kalkulatora

Posiadamy ponad 20 lat licencję agenta ubezpieczeniowego Komisji Nadzoru Finansowego

Nasza strona jest zabezpieczona certyfikatem szyfrowania SSL (TLS)

Nasi klienci oceniają nas bardzo pozytywnie na terenie całej Polski!