OC sprawcy

SPRAWDŹ CZY SPRAWCA SZKODY MA AKTUALNE UBEZPIECZENIE OC

OC SPRAWCY

Sprawdź całkowicie bezpłatnie czy sprawca szkody OC posiada obowiązkowe ubezpieczenie.

System umożliwia po przez bazę Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego sprawdzenie czy dany pojazd posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC komunikacyjne.

Z wielką radością informujemy Państwa o udostępnieniu bezpłatnego systemu, w którym można sprawdzić czy sprawca szkody posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC. Baza Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego jest dostępna dla każdego, szczególnie dla poszkodowanych w wypadkach, kiedy sprawca kolizji ucieknie z miejsca wypadku lub nie zechce okazać aktualnego obowiązkowego OC na swój pojazd. Możliwość sprawdzenia czy na dany pojazd posiada ubezpieczenie mają również przyszli nabywcy używanego pojazdu, w którym dowiedzą się czy sprzedający posiada ważną polisę OC.

Aby dokonać sprawdzenia czy dany pojazd posiada aktualne ubezpieczenie komunikacyjne OC po kliknięciu w poniższy link należy podać 3 informację:

  • numer rejestracyjny pojazdu który chcemy sprawdzić (lub nr VIN)

Jeżeli nie wiemy gdzie znajduje się nr VIN w pojeździe, możemy wejść na stronę https://gdziejestvin.pl/ i sprawdzić po wpisaniu marki modelu oraz rocznika

  • kraj (w przypadku zdarzenia)
  • przepisać kod z obrazka.

Sprawdź OC Sprawcy

Jeżeli posiadacie Państwo smartfona z systemem Android lub IOS, możecie również zainstalować dedykowaną aplikację.

Nasza Multiagencja ubezpieczeniowa Bonus Agent Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują za naszym pośrednictwem ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne (również ONLINE), majątkowe oraz osobowe.

Dla klientów naszej firmy mamy specjalną ofertę rozbicia ubezpieczenia na 11 równych rat za ubezpieczenie.