Praca

Działamy na rynku ubezpieczeń już ponad 20 lat. Od początku specjalizujemy się w ubezpieczeniach majątkowych. Posiadamy w swojej ofercie ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy firmą otwartą na nowe możliwości jakie daje nam rynek ubezpieczeń.

Działamy uczciwie, a Klientom oferujemy zawsze rzetelne porady z myślą o ich przyszłości. W codziennej pracy jesteśmy przystępni i otwarci – słuchamy uważnie i z empatią. Wierzymy, że wspólna praca owocuje lepszymi wynikami.

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy proponujemy:

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów
  • indywidualne, niekorporacyjne podejście do Ciebie i Twojej pracy,
  • Praca 5 dni w tygodniu
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Opis stanowiska:

  • doradztwo i sprzedaż produktów Towarzystw ubezpieczeniowych poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy Bonus Agent Sp. z o.o.
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami
  • Wsparcie zespołu w pracach administracyjnych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • niekaralność – warunek obowiązkowy
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
  • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • umiejętności docierania do nowych Klientów, pomysłowości na ich pozyskanie
  • prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej min. 2 lata

Wyślij do Nas swoje CV na adres:

praca@agent.bialystok.pl

Prosimy o wpisanie na dole CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem podanych danych osobowych jest Bonus Agent Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku 15-084, Elizy Orzeszkowej 32. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji